Peugeot 3008
1.2 130pk AUT GT|Black Pack|Panodak|19 inch|Carplay|Navi|Camera|ACC|Side assist|Lane Assist|Elektrische klep|
Direct kopen, basisprijs: € 25.750,-
Direct kopen, basisprijs
€ 25.750,-
LEASEPRIJS: € 358,92 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.355,42 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot 3008 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 130pk AUT GT|Black Pack|Panodak|19 inch|Carplay|Navi|Camera|ACC|Side assist|Lane Assist|Elektrische klep| |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 25 april 2023 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 51.097 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 358,92 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 25.750,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KBN-96-D |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 96 kw / 131 pk |
| Laadvermogen: | 645 kg |
| Gewicht: | 1.295 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
| Breedte: | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.940 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 690 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.400 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Sportvelgen
- Achterruitwisser
- Andere dakkleur
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels met verlichting
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- Glazen schuifdak
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Metaalkleur
- Panoramadak
- Park Distance Control
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Speciale kleur
- glazen kanteldak
- glazen schuif-/kanteldak
- lichtmetalen velgen
- panoramadak
- panoramadak var. transparantie
- schuif-/kanteldak
- schuif-/kanteldak transparant
- schuifdak
- schuifdak (dubbel)
- schuifdak transparant
- zonwerend glas
- Comfort
- Cruise control
- Regensensor
- Adaptieve Cruise Control
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Infotainment
- DAB
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control adaptief
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Kunstlederen/microvezel bekleding
- Kunstlederen/stof bekleding
- Lederen/stof bekleding
- Lederen bekleding
- Lederen interieur
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Microvezel interieurdelen
- Middenarmsteun voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- verstelbare stuurkolom
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Airbags
- Alarm
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Afdaal assistent
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Connected services
- Dodehoek detectie
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Full-LED koplampen
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zij airbag(s) voor
- Zwarte (glans) exterieur delen
- ASR