Peugeot 208
Hybrid 100 e-DCS6 Automaat CarPlay/Led/Ecc/Cruise ( nieuwe model )
Direct kopen, basisprijs: € 20.499,-
Direct kopen, basisprijs
€ 20.499,-
LEASEPRIJS: € 282,72 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.430,76 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot 208 |
|---|---|
| Uitvoering: | Hybrid 100 e-DCS6 Automaat CarPlay/Led/Ecc/Cruise ( nieuwe model ) |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 2 augustus 2024 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 33.726 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 282,72 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 20.499,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | GGX-68-K |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 495 kg |
| Gewicht: | 1.195 kg |
| Wielbasis: | 254 cm |
| Breedte: | 175 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.690 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 645 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- achterspoiler
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels in andere kleur
- buitenspiegels verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- Interieur & Comfort
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- airco
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- carbonafwerking interieur
- cruise control
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel
- stoffen bekleding
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
- Overig
- RDW-leges
- start/stop systeem