Peugeot 208
1.2 VTi Active 1e Eigenaar,Airco,Cruise,5 Deurs,D-riem vv in 2025,Recent beurt gehad,Apk tot 03-2027
Direct kopen, basisprijs: € 4.743,-
Direct kopen, basisprijs
€ 4.743,-
LEASEPRIJS: € 78,17 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 948,60 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot 208 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 VTi Active 1e Eigenaar,Airco,Cruise,5 Deurs,D-riem vv in 2025,Recent beurt gehad,Apk tot 03-2027 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 12 maart 2013 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 100.197 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 78,17 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 4.743,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 6-TZZ-25 |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 60 kw / 82 pk |
| Laadvermogen: | 580 kg |
| Gewicht: | 950 kg |
| Wielbasis: | 254 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.530 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 520 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.150 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Infotainment
- audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- multimedia-voorbereiding
- Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- airco
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- cruise control
- elektrische ramen voor
- stuurbekrachtiging
- stuur verstelbaar
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- 1e Eigenaar
- 2 Sleutels
- 5 Deurs
- 60kw-82pk
- Airco
- Cruise control
- D-riem vervangen in 2025
- Elektrische ramen voor
- Geldige APK
- Nieuwe Distributie
- Onderhoudsboekjes
- Recent net beurt gehad
- Stuurbekrachtiging
- Weinig KM
- Zeer Zuinig