Peugeot 208
1.2 PureTech Sport (APPLE CARPLAY, GROOT NAVI, CRUISE, SPORTSTOELEN, LANE ASSIST, NIEUWSTAAT)
Direct kopen, basisprijs: € 10.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 10.945,-
LEASEPRIJS: € 152,50 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.850,54 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot 208 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 PureTech Sport (APPLE CARPLAY, GROOT NAVI, CRUISE, SPORTSTOELEN, LANE ASSIST, NIEUWSTAAT) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 30 november 2021 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 109.330 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 152,50 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 10.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | N-791-NR |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 55 kw / 75 pk |
| Laadvermogen: | 555 kg |
| Gewicht: | 955 kg |
| Wielbasis: | 254 cm |
| Hoogte: | 144 cm |
| Breedte: | 175 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.510 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 500 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Metaalkleur
- Infotainment
- Android auto
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatie D.M.V. Apple Carplay
- Radio
- Radiovoorbereiding
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Climate Control
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
- Airbag(s)
- Airbag(s) front
- Airbag(s) front + zij
- Airbag(s) front + zij + overige
- Airconditioning
- Alarmsysteem
- Apple CarPlay
- Apple Carplay/Android Auto
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Comfort stoelen
- Connected services
- Cruise control
- Dab
- DAB+
- Dakspoiler
- El. bedienbare ramen voor
- El. verstelbare buitenspiegels
- Elek pakket
- Grootlichtassistent
- Halogeen koplampen
- Handsfree bluetooth
- Hill hold
- hoofdsteunen achter
- Lederen sportstuurwiel
- Lederen stuurwiel
- Lichtsensor
- Mistlampen
- Navigatie
- Rijstrooksensor met correctie
- Spraakbediening
- Stuurkolom in hoogte en diepte verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar