Peugeot 208
1.2 PureTech Like 1e Eigenaar,Airco,Cruise,Weinig Km,Zeer Zuinig,Apk tot 07-2027
Direct kopen, basisprijs: € 9.943,-
Direct kopen, basisprijs
€ 9.943,-
LEASEPRIJS: € 163,88 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.988,60 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot 208 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 PureTech Like 1e Eigenaar,Airco,Cruise,Weinig Km,Zeer Zuinig,Apk tot 07-2027 |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 3 september 2020 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 52.159 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | geel |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 163,88 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 9.943,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | GVG-13-N |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 55 kw / 75 pk |
| Laadvermogen: | 555 kg |
| Gewicht: | 955 kg |
| Wielbasis: | 254 cm |
| Breedte: | 175 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.510 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 500 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- radio
- Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- airco
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- cruise control
- elektrische ramen voor
- stuurbekrachtiging
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
- Overig
- 1e Eigenaar
- 2 Sleutels
- 5 Deurs
- 5 Zitplaatsen
- Airco
- Bluetooth
- Centrale deur vergrendeling met afstandsbediening
- Comfort Stoelen
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Geldige APK
- Weinig KM