Peugeot 208
1.2 PureTech 110pk Automaat Allure Cruise control Parkeersensoren achter LED Navigatie Climate Control Extra Getint glas Lichtmetalen Velgen
Direct kopen, basisprijs: € 12.740,-
Direct kopen, basisprijs
€ 12.740,-
LEASEPRIJS: € 174,37 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.115,92 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot 208 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 PureTech 110pk Automaat Allure Cruise control Parkeersensoren achter LED Navigatie Climate Control Extra Getint glas Lichtmetalen Velgen |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 6 augustus 2019 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 40.681 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | blauw |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 174,37 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 12.740,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | JBR-52-H |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 81 kw / 111 pk |
| Laadvermogen: | 565 kg |
| Gewicht: | 1.065 kg |
| Wielbasis: | 254 cm |
| Breedte: | 174 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.630 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 560 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.150 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- lichtmetalen velgen 16"
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- audio installatie
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- Brake Assist System
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- connected services
- cruise control
- dimlichten automatisch
- electronic climate controle
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- mistlampen voor adaptief
- multimedia-voorbereiding
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- radio
- regensensor
- start/stop systeem
- stuurbekrachtiging
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- zij airbag(s) voor