Peugeot 2008
1.5 BlueHDi Allure / Panoramadak / Trekhaak / Cruise-ctr. / lmv 17"/ Roofrail / Privacy Glass / Apk nieuw
Direct kopen, basisprijs: € 11.990,-
Direct kopen, basisprijs
€ 11.990,-
LEASEPRIJS: € 166,74 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.023,38 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot 2008 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 BlueHDi Allure / Panoramadak / Trekhaak / Cruise-ctr. / lmv 17"/ Roofrail / Privacy Glass / Apk nieuw |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 23 september 2019 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 117.327 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 1 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 166,74 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 11.990,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | G-692-DT |
| Motorinhoud: | 1.499 cc |
| Vermogen: | 75 kw / 103 pk |
| Laadvermogen: | 520 kg |
| Gewicht: | 1.180 kg |
| Wielbasis: | 254 cm |
| Hoogte: | 157 cm |
| Breedte: | 174 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.700 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 640 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.260 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Lichtmetalen velgen 17"
- Panoramadak
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor adaptief
- Parkeer assistent
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor
- Trekhaak
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Interieur
- Cruise control
- *NIET-rokersauto
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- airco automatisch
- Glazen panoramadak, extra getinte achterruit
- Peugeot Connect NAV
- *Dit is de scherpe meeneemprijs
- *Inruil mogelijk
- 1ste eigenaar
- Achterste zijruiten extra getint
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- DAB+ digitale radio-ontvangst
- extra getint glas achter
- Pack Techno
- Pack Techno
- stuur leder
- stuur multifunctioneel