Peugeot 2008
1.2 PureTech Allure Navigatie Apple Carplay Android Auto Parkeersensoren achter Cruise Control Climate Control Lichtmetalen velgen
Direct kopen, basisprijs: € 10.990,-
Direct kopen, basisprijs
€ 10.990,-
LEASEPRIJS: € 163,87 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.988,52 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot 2008 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 PureTech Allure Navigatie Apple Carplay Android Auto Parkeersensoren achter Cruise Control Climate Control Lichtmetalen velgen |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 7 maart 2019 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 44.077 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 163,87 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 10.990,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | M4-71-74 |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 96 kw / 131 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.115 kg |
| Wielbasis: | 254 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- 16" LMV Hydre Gris
- Vernis metaallak
- Achterste zijruiten extra getint
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- dakrails
- dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor adaptief
- regensensor
- Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- connected services
- multimedia-voorbereiding
- radio
- Interieur & Comfort
- airco (automatisch)
- achterbank in delen neerklapbaar
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- cruise control
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel
- sportstoelen
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Apple Carplay/Android Auto
- Navigatie