Peugeot 2008
1.2 PureTech 100 Allure Distributieriem is/ wordt vervangen Panoramadak/Virt. display/Navi/Alu wielen/Ecc
Direct kopen, basisprijs: € 12.600,-
Direct kopen, basisprijs
€ 12.600,-
LEASEPRIJS: € 174,66 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.119,50 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot 2008 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 PureTech 100 Allure Distributieriem is/ wordt vervangen Panoramadak/Virt. display/Navi/Alu wielen/Ecc |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 15 oktober 2020 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 130.993 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 174,66 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 12.600,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | J-548-RV |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 74 kw / 101 pk |
| Laadvermogen: | 547 kg |
| Gewicht: | 1.163 kg |
| Wielbasis: | 261 cm |
| Hoogte: | 155 cm |
| Breedte: | 177 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.710 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 630 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterspoiler
- Afdekhoes
- aluminium wielen
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Electrische ramen
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Getint glas
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Panoramadak
- Privacy Glass
- Side-Skirts
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Digitaal dashboard
- Digitaal Dashbord / Instrumenten paneel
- MP3 aansluiting
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonvoorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Spraakbediening
- Spraakbediening
- Interieur
- 12Volt aansluiting
- Airco
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun
- Bagage-afdekhoes
- Boordcomputer
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- half lederen bekleding
- Hoofdsteunen achter
- lak zwart hoogglans dashbord inleg
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Sport interieur
- stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Zonnedak
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Veiligheid
- Add. Bochtverlichting
- Autonomous Emergency Braking
- Cruise control
- Derde remlicht
- IsoFix
- Lane assist
- Led Dagrij verlichting
- mistlampen
- parkeer sensoren
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- airco automatisch
- Apple Carplay/Android Auto
- Armsteun
- ASR/ESP
- Bleu-Tooth
- Boordcomputer
- Bumpers en in carroseriekleur
- Climate control
- Hill Hold functie
- Hoogte/hoek verstelling stoel
- kunstlederen/stof bekleding
- Lendesteun verstelling
- Metallic lak
- Mistlampen voor
- Navigatie-pakket
- Panoramisch schuifdak
- Regensensor
- Rijstrooksensor met correctie
- Spiegels in carroseriekleur
- Stuurbekrachtiging
- volledig dealer onderhouden
- Achteruitrijcamera Visioppark 1
- actieve noodgeval assistent
- Bluetooth
- buitenspiegels in andere kleur
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Connected services
- Dab
- DAB+ digitale radio-ontvangst
- Draadloze telefoonlader
- Draadloze telefoonlader
- Extra getinte achterste zijruiten en achterruit
- extra getint glas achter
- Half alcantara / stof bekleding
- hemelbekleding donker
- LED mistlampen
- Mistlampen vóór LED inclusief statistische bochtverlichting
- multimedia scherm standaard
- Parkeerhulp vóór
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking