Opel Zafira
Tourer 1.4 Business+ Navigatie CruiseControl Trekhaak 140pk!
Direct kopen, basisprijs: € 7.450,-
Direct kopen, basisprijs
€ 7.450,-
LEASEPRIJS: € 122,79 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.490,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Opel Zafira |
|---|---|
| Uitvoering: | Tourer 1.4 Business+ Navigatie CruiseControl Trekhaak 140pk! |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 11 juli 2014 |
| Carrosserie: | MPV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 174.617 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 122,79 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 7.450,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 9-XFG-51 |
| Motorinhoud: | 1.364 cc |
| Vermogen: | 104 kw / 142 pk |
| Laadvermogen: | 782 kg |
| Gewicht: | 1.513 kg |
| Wielbasis: | 276 cm |
| Hoogte: | 169 cm |
| Breedte: | 188 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.295 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Parkeersensor voor en achter
- Trekhaak
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio-cd/mp3 speler
- Interieur
- Airco
- Bagagedek
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- 3e remlicht
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Overige
- Bluetooth
- electronic climate control
- hoofdsteunen anti-whiplash