Opel Vivaro
bestel 1.6 CDTI L2H1 DC Sport
Direct kopen, basisprijs: € 12.750,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 12.750,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 210,14 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.550,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Opel Vivaro |
|---|---|
| Uitvoering: | bestel 1.6 CDTI L2H1 DC Sport |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 26 april 2017 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 177.976 km |
| Aantal zitplaatsen: | 6 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | bruin |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 210,14 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 12.750,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-672-FZ |
| Motorinhoud: | 1.598 cc |
| Vermogen: | 89 kw / 122 pk |
| Laadvermogen: | 1.065 kg |
| Gewicht: | 1.875 kg |
| Wielbasis: | 350 cm |
| Breedte: | 196 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.940 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Cruise control
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- LED dagrijverlichting
- Licht metalen velgen
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Side-Bars
- Spoiler pakket
- Trekhaak
- Zijruit rechts in laadruimte
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- DAB
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Achterbank 3-persoons
- Airco
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Elektrische ramen voor
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Tussenschot volledig
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Hill hold functie
- Alarm
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- 6- Bak
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronisch Stabiliteits Programma