Opel Vivaro
2.0 CDTI 145PK L3H1 Innovation 17''Lmv, Camera
Direct kopen, basisprijs: € 18.850,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 18.850,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 310,68 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.770,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Opel Vivaro |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 CDTI 145PK L3H1 Innovation 17''Lmv, Camera |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 25 mei 2022 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 127.290 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 310,68 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 18.850,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VPX-97-T |
| Motorinhoud: | 1.997 cc |
| Vermogen: | 107 kw / 146 pk |
| Laadvermogen: | 1.465 kg |
| Gewicht: | 1.635 kg |
| Wielbasis: | 328 cm |
| Hoogte: | 195 cm |
| Breedte: | 192 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.100 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Interieur
- passagiersstoel
- Airco
- Cruise control
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Buitentemperatuurmeter
- Elektrische ramen voor
- Houten vloer in laadruimte
- Houten vloer in laadruimte
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
- Exterieur
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Zijschuifdeur rechts
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Dimlichten automatisch
- Grootlichtassistent
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- Warmtewerende voorruit
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Overige
- 17" Lichtmetalen velgen, 4-dubbelspaaks in Gloss Black
- Airconditioning
- Parkeersensoren achter
- 3-spaaks lederen sportstuurwiel incl. stuurwielbediening
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dode hoek waarschuwing
- Houten vloer met anti-slip coating en aluminium randen incl. houten zijwandbekleding en wielkastbescherming in laadruimte
- lendesteun(en) verstelbaar
- Mistlampen voor
- Optie-pakket
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Zijwandbekleding laadruimte
- Zijwandbekleding laadruimte