Opel Movano
bestel 2.3 Turbo L3H3 Dubbel lucht
Direct kopen, basisprijs: € 13.700,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 13.700,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 225,80 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.740,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Opel Movano |
|---|---|
| Uitvoering: | bestel 2.3 Turbo L3H3 Dubbel lucht |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 16 juli 2020 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 260.005 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 225,80 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 13.700,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VGK-32-S |
| Motorinhoud: | 2.299 cc |
| Vermogen: | 120 kw / 164 pk |
| Laadvermogen: | 1.078 kg |
| Gewicht: | 2.422 kg |
| Wielbasis: | 368 cm |
| Breedte: | 207 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 3.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Parkeersensor achter
- Trekhaak
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Navigatiesysteem
- Radio
- Interieur
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
- verstelbare stuurkolom
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarm
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- ASR