Opel Mokka
1.2 Turbo 130pk Automaat Ultimate Leder/Nav/Agr/ Ecc/Vc/Blindspot/Stoelverw./Keyless/Led
Direct kopen, basisprijs: € 18.399,-
Direct kopen, basisprijs
€ 18.399,-
LEASEPRIJS: € 256,18 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.108,70 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Opel Mokka |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 Turbo 130pk Automaat Ultimate Leder/Nav/Agr/ Ecc/Vc/Blindspot/Stoelverw./Keyless/Led |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 8 oktober 2021 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 87.746 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | blauw |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 256,18 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 18.399,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | N-377-GL |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 96 kw / 131 pk |
| Laadvermogen: | 545 kg |
| Gewicht: | 1.195 kg |
| Wielbasis: | 256 cm |
| Breedte: | 179 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.740 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 640 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- lichtmetalen velgen 18"
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- extra getint glas
- keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED mistlampen
- matrix LED koplampen
- regensensor
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- navigatiesysteem full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- radio
- Interieur & Comfort
- alcantara bekleding
- electronic climate controle
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- armsteun voor
- binnenspiegel automatisch dimmend
- elektrische ramen voor en achter
- keyless start
- lederen stuurwiel
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- cruise control adaptief
- dodehoek detectie
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) achter
- zij airbag(s) voor
- Overig
- RDW-leges
- stuurwiel verwarmd