Opel Mokka
1.2 T GS Leer Navi Camera Stuur- & Stoelverwarm. PDC Climate Carplay Keyless Entry + start Cruise LM velgen Nieuw!
Direct kopen, basisprijs: € 29.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 29.950,-
LEASEPRIJS: € 493,63 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.990,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Opel Mokka |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 T GS Leer Navi Camera Stuur- & Stoelverwarm. PDC Climate Carplay Keyless Entry + start Cruise LM velgen Nieuw! |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 12 augustus 2025 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 3.040 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 493,63 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 29.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 96 kw / 131 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.195 kg |
| Wielbasis: | 256 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Blanke sierlijsten rondom de ramen
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale deurvergrendeling afstandbediend
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Privacy glas, zijruiten achter + achterruit
- Warmtewerende voorruit
- Infotainment
- AUX interface
- Kleurendisplay (7 Inch)
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia scherm
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem met kaartweergave
- Opel Connect
- Parkeerpilootsysteem
- Radio
- USB interface achter
- USB interface voor
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco (automatisch)
- Armsteun voor
- Audio en telefoonbediening op het stuurwiel
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Cruise control
- Electronic Climate Control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen multifunctioneel sportstuurwiel met schakelbediening
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sfeerverlichting interieur
- Sportpedalen
- Stoelverwarming
- Stuurverwarming
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonome noodrem-assistent
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bijrijders airbag is uit te schakelen
- Bots waarschuwing systeem
- Dode hoek assistent
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Full-LED-Matrix-koplamp (IntelliLux)
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Rijbaanassistent
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- 12V-aansluiting
- andere dakkleur
- Apple Carplay/Android Auto
- Automaat 8 traps
- Bluetooth
- Dab
- Keyless Go
- LED mistlampen
- multimedia scherm standaard
- Optie: afneembaar trekhaak
- Parkeerassistent
- Parkeersensoren
- Rijstrooksensor met correctie
- stuur multifunctioneel
- Technologle pakket 2
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Winterpakket