Opel Mokka
1.2 Business Elegance (VIRTUAL COCKPIT, APPLE CARPLAY, GROOT NAVI, STUUR/STOELVERWARMING, 360 CAMERA, SPORTSTOELEN, ADAPTIVE CRUISE, LANE ASSIST, NIEUWSTAAT)
Direct kopen, basisprijs: € 18.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 18.945,-
LEASEPRIJS: € 265,96 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.227,40 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Opel Mokka |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 Business Elegance (VIRTUAL COCKPIT, APPLE CARPLAY, GROOT NAVI, STUUR/STOELVERWARMING, 360 CAMERA, SPORTSTOELEN, ADAPTIVE CRUISE, LANE ASSIST, NIEUWSTAAT) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 21 maart 2024 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 39.968 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 265,96 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 18.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | JXT-44-F |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 75 kw / 103 pk |
| Laadvermogen: | 530 kg |
| Gewicht: | 1.170 kg |
| Wielbasis: | 256 cm |
| Hoogte: | 154 cm |
| Breedte: | 179 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.700 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 620 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED Koplampen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Infotainment
- Android auto
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Digitale Cockpit
- Multimedia systeem
- Navigatie D.M.V. Apple Carplay
- Navigatiesysteem
- Radio
- Radiovoorbereiding
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Climate Control
- Cruise control
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen voor en achter
- Keyless start
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstoelen
- Stoelverwarming
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel verwarmd
- Stuurwiel verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- 360 Graden Camera
- Achteruitrijcamera
- Adaptive Cruise Control
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Parkeersensoren achter
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Achteruitrijcamera
- Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
- Airbag(s)
- Airbag(s) front
- Airbag(s) front + zij
- Airbag(s) front + zij + overige
- Alarmsysteem
- Apple CarPlay
- Apple Carplay/Android Auto
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Comfort stoelen
- Cruise control
- Dab
- DAB+
- Dakspoiler
- El. bedienbare ramen achter
- El. bedienbare ramen voor
- electronic climate control
- Elek pakket
- Hill hold
- hoofdsteunen achter
- Keyless entry/start/stop
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lederen stuurwiel
- Middenarmsteun voor
- Multifunctioneel stuur
- multimedia scherm standaard
- Navigatie
- Parkeersensoren voor
- premium metaalkleur
- Rijstrooksensor met correctie
- smartphone integratie
- Stuurkolom in hoogte en diepte verstelbaar
- stuur leder
- stuur verwarmd
- stuur verwarmd
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Winter-pakket