Opel Mokka X
1.4 Turbo Innovation Automaat Cruise control Airco Trekhaak Camera Stoelverwarming Inruil Mogelijk!
Direct kopen, basisprijs: € 13.940,-
Direct kopen, basisprijs
€ 13.940,-
LEASEPRIJS: € 229,75 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.788,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Opel Mokka X |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.4 Turbo Innovation Automaat Cruise control Airco Trekhaak Camera Stoelverwarming Inruil Mogelijk! |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 28 december 2016 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 71.106 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 229,75 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 13.940,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | TZ-422-N |
| Motorinhoud: | 1.364 cc |
| Vermogen: | 104 kw / 142 pk |
| Laadvermogen: | 534 kg |
| Gewicht: | 1.309 kg |
| Wielbasis: | 256 cm |
| Hoogte: | 174 cm |
| Breedte: | 178 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.843 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 500 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Lichtmetalen velgen
- Parkeersensor voor en achter
- Trekhaak
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Getint glas
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Multimedia systeem
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Radio
- Interieur
- Airco
- Cruise control
- Stuurwiel verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- Opel OnStar