Opel Mokka-e
Elegance 50-kWh 11kw bl.
Direct kopen, basisprijs: € 18.450,-
Direct kopen, basisprijs
€ 18.450,-
LEASEPRIJS: € 304,09 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.690,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Opel Mokka-e |
|---|---|
| Uitvoering: | Elegance 50-kWh 11kw bl. |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 6 januari 2023 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 51.613 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 304,09 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 18.450,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | S-622-FV |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 517 kg |
| Gewicht: | 1.498 kg |
| Wielbasis: | 256 cm |
| Breedte: | 179 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.015 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Cruise control
- Regensensor
- Adaptieve Cruise Control
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Infotainment
- DAB
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Smartphone integratie
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control adaptief
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor en achter
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur leder
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots waarschuwing systeem
- Connected services
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- LED mistlampen
- Multimedia scherm standaard
- Oplaadmogelijkheid
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Sfeerverlichting
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Warmtepomp
- Zij airbag(s) achter
- Zij airbag(s) voor