Opel Insignia
Sports Tourer 2.0 Turbo GS-Sport-Line Aut. *FULL-LEATHER | BOSE-SOUND | HEAD-UP | ADAPT.CRUISE | FULL-LED | MEMORY-PACK | SPORT/HEATED/COOLED/MASSAGE-SEATS | NAVI-FULLMAP | GREY-WRAPPED | KEYLESS | CAMERA | CARPLAY | LANE-ASSIST
Direct kopen, basisprijs: € 12.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 12.945,-
LEASEPRIJS: € 188,21 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.283,87 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Opel Insignia |
|---|---|
| Uitvoering: | Sports Tourer 2.0 Turbo GS-Sport-Line Aut. *FULL-LEATHER | BOSE-SOUND | HEAD-UP | ADAPT.CRUISE | FULL-LED | MEMORY-PACK | SPORT/HEATED/COOLED/MASSAGE-SEATS | NAVI-FULLMAP | GREY-WRAPPED | KEYLESS | CAMERA | CARPLAY | LANE-ASSIST |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 14 juni 2021 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 235.641 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 9 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 188,21 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 12.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | L-539-LF |
| Motorinhoud: | 1.998 cc |
| Vermogen: | 147 kw / 200 pk |
| Laadvermogen: | 700 kg |
| Gewicht: | 1.515 kg |
| Wielbasis: | 283 cm |
| Hoogte: | 150 cm |
| Breedte: | 186 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.215 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Keyless entry
- Lichtmetalen velgen 18''
- Metaalkleur
- Parkeersensor voor en achter
- Shadow-Line
- Side-skirts
- WRAPPED
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Mistlampen voor
- Uitlaat sierstuk
- Infotainment
- DAB+
- Head-up display
- Spraakbediening
- Audio installatie high end
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Aluminium Pedalen
- Bose soundsystem
- Decor pianolak
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Ergonomische sportstoelen
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Sportstuur
- Stoel ventilatie voor
- Stuurwiel verwarmd
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte hemelbekleding
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun
- Bagage-afdekhoes
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Comfortstoel(en)
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Hoofdsteunen achter
- Lederen versnellingspook
- Luxe lederen bekleding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Verkeersbord detectie
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Derde remlicht
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Overige
- Achteruitrijcamera
- Adaptive Cruise Control
- Apple Carplay/Android Auto
- Bots herkenning systeem
- Donker getinte ramen achter
- Draadloze telefoonlader (Inductie)
- electronic climate control
- Elektrisch variabele schokdemperafstelling
- extra getint glas achter
- Flex-Ride onderstel met Continuous Damping Control
- IntelliLUX LED Pixels Matrix verlichting
- Interieurafwerking Brushed Ice
- Lederen bekleding 'Siena II, Jet Black', geperforeerd
- Matrix led koplampen
- Mistlampen voor
- Multimedia Navi Pro
- Rijstrooksensor met correctie
- Draadloze telefoonlader
- gordelairbag(s)
- Niet in gerookt
- Roetfilter
- Winterbanden