Opel Insignia
Grand Sport 1.5 Turbo Innovation 1e eigen. NAP 18"-lmv navigatie camera matrix-koplampen grootlicht-assist half lederen bekleding sportstoelen private-glas DAB keyless entry/start climate-controlle cruise-controlle
Direct kopen, basisprijs: € 17.166,-
Direct kopen, basisprijs
€ 17.166,-
LEASEPRIJS: € 282,92 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.433,20 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Opel Insignia |
|---|---|
| Uitvoering: | Grand Sport 1.5 Turbo Innovation 1e eigen. NAP 18"-lmv navigatie camera matrix-koplampen grootlicht-assist half lederen bekleding sportstoelen private-glas DAB keyless entry/start climate-controlle cruise-controlle |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 21 april 2018 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 98.756 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 282,92 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 17.166,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | SJ-832-V |
| Motorinhoud: | 1.490 cc |
| Vermogen: | 121 kw / 165 pk |
| Laadvermogen: | 668 kg |
| Gewicht: | 1.372 kg |
| Wielbasis: | 283 cm |
| Breedte: | 186 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.040 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 700 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.405 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- 18" Lichtmetalen velgen - "15-spaaks Silver"
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- chroom delen exterieur
- dimlichten automatisch
- Donker getinte ramen achter
- keyless entry
- koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- matrix LED koplampen
- Mistlampen voor
- regensensor
- warmtewerende voorruit
- Wegklapbare trekhaak
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- navigatiesysteem full map
- audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- spraakbediening
- Interieur & Comfort
- electronic climate controle
- achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- cruise control
- Deelbare achterbank (40/20/40)
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stoffen/morrocana bekleding 'Monita' - AGR-gecertificeerde bestuurdersstoel
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- grootlichtassistent
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- verkeersbord detectie
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Bandenreparatieset
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Rookvrij
- start/stop systeem