Opel Grandland
1.6 Turbo Plug-in-Hybrid 1500kg Trekgewicht Nav/Stoelverw./Camera/Comfort.Stoelen/ad.Cruise/Vc/CarPlay/Led
Direct kopen, basisprijs: € 43.399,-
Direct kopen, basisprijs
€ 43.399,-
LEASEPRIJS: € 593,16 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 7.197,86 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Opel Grandland |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.6 Turbo Plug-in-Hybrid 1500kg Trekgewicht Nav/Stoelverw./Camera/Comfort.Stoelen/ad.Cruise/Vc/CarPlay/Led |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 22 januari 2026 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 8 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 593,16 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 43.399,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KHG-89-S |
| Motorinhoud: | 1.598 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 615 kg |
| Gewicht: | 1.845 kg |
| Wielbasis: | 278 cm |
| Breedte: | 191 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.460 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- alternatieve metaalkleur
- lichtmetalen velgen 5-spaaks 19"
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels in andere kleur
- buitenspiegels verwarmbaar
- bumpers in carrosseriekleur
- dak in carrosseriekleur
- dimlichten automatisch
- keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- regensensor
- trekhaak met afneembare kogel
- verlichte grille/strip
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- radio
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- Interieur & Comfort
- electronic climate controle
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun voor
- binnenspiegel automatisch dimmend
- comfortstoel(en)
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- ergonomische voorstoelen
- interieur voorverwarmingsinstallatie
- keyless start
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sportstuur
- stoffen bekleding
- stuurbekrachtiging
- stuur kunstleder
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- aanhanger assistent
- actieve noodgeval assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bestuurdersairbag
- cruise control adaptief met Stop&Go
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
- Overig
- adaptief demping systeem
- Comfort Pack
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- oplaadmogelijkheid
- RDW-leges
- Rookvrij
- stuurwiel verwarmd
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar