Opel Grandland
1.2 Turbo GS Line Trekhaak/Camera/Winterpakket/Agr /Nav/Ecc/CarPlay/4Seizoenen.banden
Direct kopen, basisprijs: € 19.899,-
Direct kopen, basisprijs
€ 19.899,-
LEASEPRIJS: € 327,97 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.979,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Opel Grandland |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 Turbo GS Line Trekhaak/Camera/Winterpakket/Agr /Nav/Ecc/CarPlay/4Seizoenen.banden |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 25 februari 2022 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 90.631 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 327,97 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 19.899,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | P-632-GB |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 96 kw / 131 pk |
| Laadvermogen: | 569 kg |
| Gewicht: | 1.331 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
| Breedte: | 186 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.900 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 685 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.400 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- lichtmetalen velgen 5-spaaks 18"
- matrix LED koplampen
- metaalkleur
- afwijkende dakkleur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- bumpers in carrosseriekleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dakrails
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- extra getint glas
- koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED mistlampen
- regensensor
- trekhaak
- verwarmde voorruit
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- navigatiesysteem full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- DAB ontvanger
- draadloze telefoonlader
- multimedia-voorbereiding
- radio
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- Interieur & Comfort
- cruise control
- electronic climate controle
- stof/kunstlederen bekleding
- voorstoelen verwarmd en elektrische lendesteunen
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterbank met armsteun en skiluik
- achteruitrijcamera
- armsteun voor
- binnenspiegel automatisch dimmend
- comfortstoel(en)
- elektrische ramen voor en achter
- keyless entry/start
- lederen sportstuur
- lendesteunen (verstelbaar)
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- dodehoek detectie
- rijstrooksensor met correctie
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeer assistent
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- rondomzicht camera
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Advanced Parking Assist Pack
- Instructieboekjes aanwezig
- Interieur-pakket
- Keyless-pakket
- Licht en zicht-pakket
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- RDW-leges
- Rookvrij
- stuurwiel verwarmd
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar