Opel Grandland X
1.6 Turbo Hybrid Innovation Sport 229Pk Automaat (APPLE CARPLAY, ZWART DAK, GROOT NAVI, 360 CAMERA, LEDER, SPORTSTOELEN, GETINT GLAS, KEYLESS, ELEK ACHTERKLEP, NIEUWSTAAT)
Direct kopen, basisprijs: € 16.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 16.945,-
LEASEPRIJS: € 232,16 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.817,21 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Opel Grandland X |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.6 Turbo Hybrid Innovation Sport 229Pk Automaat (APPLE CARPLAY, ZWART DAK, GROOT NAVI, 360 CAMERA, LEDER, SPORTSTOELEN, GETINT GLAS, KEYLESS, ELEK ACHTERKLEP, NIEUWSTAAT) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 16 februari 2021 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 134.847 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | rood |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 232,16 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 16.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | JXT-87-P |
| Motorinhoud: | 1.598 cc |
| Vermogen: | 133 kw / 181 pk |
| Laadvermogen: | 580 kg |
| Gewicht: | 1.710 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
| Hoogte: | 163 cm |
| Breedte: | 186 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.290 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.250 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Premium kleur
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels met verlichting
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Getint glas
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED Koplampen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Android auto
- Apple carplay
- Audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Navigatie D.M.V. Apple Carplay
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Radiovoorbereiding
- Rondomzicht camera
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Cruise control
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Climate Control
- Climatic
- Comfortstoel(en)
- Cruisecontrol
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Navigatie Voorbereiding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Dodehoek detector
- 360 Graden Camera
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) gordijn
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag(s) window
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Parkeersensoren achter
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- electronic climate control
- kunstlederen/stof bekleding
- Rijstrooksensor met correctie
- ABS
- Achteruitrijcamera
- Alarmsysteem
- andere dakkleur
- Anti Slipregeling
- Audio
- Bluetooth
- Boordcomputer
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Climate control (analoog)
- Connected services
- Dab
- ECC
- El. bedienbare ramen voor
- Elek pakket
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- extra getint glas achter
- hoofdsteunen achter
- lendesteun(en) verstelbaar
- Middenarmsteun voor
- Opel Connect
- Oplaadmogelijkheid
- Regensensor
- stuur leder
- stuur multifunctioneel