Opel Crossland
1.2 Edition
Direct kopen, basisprijs: € 11.885,-
Direct kopen, basisprijs
€ 11.885,-
LEASEPRIJS: € 195,88 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.377,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Opel Crossland |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 Edition |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 12 maart 2021 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 54.663 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 195,88 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 11.885,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | K-244-TZ |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 61 kw / 83 pk |
| Laadvermogen: | 640 kg |
| Gewicht: | 1.065 kg |
| Wielbasis: | 260 cm |
| Hoogte: | 1.605 cm |
| Breedte: | 177 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.705 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 560 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 650 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Warmtewerende voorruit
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Stuur leder
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Airbags
- Alarm
- Startonderbreker
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Apple Carplay/Android Auto
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Multimedia scherm standaard
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor