Opel Corsa
1.2 Navi Camera Climate Stoel- & stuur verwarming PDC Bluetooth Full-LED-Matrix Cruise BTW auto
Direct kopen, basisprijs: € 22.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 22.950,-
LEASEPRIJS: € 312,61 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.793,39 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Opel Corsa |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 Navi Camera Climate Stoel- & stuur verwarming PDC Bluetooth Full-LED-Matrix Cruise BTW auto |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 2 september 2025 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 7.314 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 5 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 312,61 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 22.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 96 kw / 131 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.133 kg |
| Wielbasis: | 254 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels in hoogglans zwart
- Buitenspiegels met afslagverlichting
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale deurvergrendeling afstandbediend
- Chroom delen exterieur
- Dakspoiler: OPC Performance
- Deurgrepen in carrosserie kleur
- Dimlichten automatisch
- Grootlichtassistent
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Parkeersensor achter
- Privacybeglazing zij- en achterruit
- Infotainment
- Audiobediening op het stuurwiel
- Audiosysteem
- AUX interface
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia scherm
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Opel Connect
- Radio
- USB connective
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bekerhouders
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Cruise control
- Electronic climate control voor
- Elektrisch bedienbare ramen
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Ergonomische stoel voor links/rechts
- Keyless start
- Lederen multifunctioneel sportstuurwiel met schakelbediening
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Stoelverwarming voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurverwarming
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- ABS
- Achteruitrijcamera
- Active Safety Brake
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bijrijders airbag is uit te schakelen
- Bots waarschuwing systeem
- Dodehoek detector
- Driver Alert systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- ESP
- Full-LED-Matrix-koplamp (IntelliLux)
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Schijfremmen voor intern geventileerd en Schijfremmen achter
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- 4 season banden
- 12V-aansluiting
- Airconditioning met Interne warmtewisselaar (Turbo Verstuiver)
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- Connected services
- Dab
- LED mistlampen
- Matrix led koplampen
- multimedia scherm groot
- Navigatiesysteem met kaartweergave (Garmin)
- Optie: afneembaar trekhaak
- Parkeersensoren
- Rijassistent-systeem Dwarsverkeer-assistent Achterkant (Achteruitrij-assistent)
- Rijstrooksensor met correctie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel