Opel Combo
1.5 130PK L2 Automaat Carplay Navigatie Trekhaak Camera Cruise Control Parkeersensoren Airco
Direct kopen, basisprijs: € 26.890,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 26.890,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 443,19 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.378,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Opel Combo |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 130PK L2 Automaat Carplay Navigatie Trekhaak Camera Cruise Control Parkeersensoren Airco |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 23 december 2024 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 17.896 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 443,19 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 26.890,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-02-JNS |
| Motorinhoud: | 1.499 cc |
| Vermogen: | 96 kw / 131 pk |
| Laadvermogen: | 952 kg |
| Gewicht: | 1.448 kg |
| Wielbasis: | 298 cm |
| Breedte: | 185 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.400 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- 16" Lichtmetalen velgen
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- Lichtgrijs Gris Artense
- zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- connected services
- multimedia-voorbereiding
- spraakbediening
- Interieur & Comfort
- airco
- cruise control
- elektrische ramen voor
- passagiersstoel
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- tussenschot volledig
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- 10'' HD Radio NAV & DAB + incl. Apple Carplay/Android auto
- achterdeuren zonder ruit
- Apple Carplay/Android Auto
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- buitenspiegels in andere kleur
- buitenspiegels in andere kleur
- bumpers in carrosseriekleur
- Dodehoek waarschuwing
- Elektrisch inklapbare spiegels
- Houten vloer in laadruimte met anti-slip
- Houtenvloer laadruimte met antislip afwerking (9mm) + houten zijwanden
- Licht en regen sensor
- matrix LED koplampen
- Mistlampen voor
- multimedia scherm klein
- Pakket Comfort Connect
- Pakket Look
- Parkeersensoren rondom + Achteruitrijcamera
- Passagiersbank
- radio
- Radio 10'' SD DAB + incl. Apple Carplay/Android Auto, GEEN NAV
- Reservewiel en krik
- start/stop systeem
- Trekhaak met vaste kogel
- Verbeterde akoestiek