Opel Astra
Sports Tourer 1.2 Design & Tech
Direct kopen, basisprijs: € 11.450,-
Direct kopen, basisprijs
€ 11.450,-
LEASEPRIJS: € 159,27 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.932,68 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Opel Astra |
|---|---|
| Uitvoering: | Sports Tourer 1.2 Design & Tech |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 14 september 2021 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 128.245 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 159,27 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 11.450,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | N-895-BZ |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 96 kw / 131 pk |
| Laadvermogen: | 615 kg |
| Gewicht: | 1.255 kg |
| Wielbasis: | 266 cm |
| Hoogte: | 151 cm |
| Breedte: | 181 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.870 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 660 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.250 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterspoiler
- Afdekhoes
- aluminium wielen
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 16"
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- LED dagrijverlichting
- Parkeer assistent
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Spraakbediening
- Interieur
- Cruise control
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Regensensor
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Dodehoek detector
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Verkeersbord detectie
- Overige
- 16" Lichtmetalen velgen, 5-dubbelspaaks
- Apple Carplay/Android Auto
- Design-pakket
- electronic climate control
- LED koplampen
- Rijstrooksensor met correctie
- 40/20/40 neerklapbare achterbank
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dab
- Digitaal Audio Systeem
- extra getint glas achter
- extra getint glas achter
- lendesteun(en) verstelbaar
- lendesteun(en) verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Verstelbare middenarmsteun vóór met opbergvak