Opel Astra
Electric 54 kWh | GS | 3-FASE | SOH 95% | AFNEEMBARE TREKHAAK | NET ONDERHOUD GEHAD / DIRECT LEVERBAAR | STOEL- & STUURVERWARMING | 360° CAMERA | ORIGINEEL NL AUTO |
Direct kopen, basisprijs: € 24.899,-
Direct kopen, basisprijs
€ 24.899,-
LEASEPRIJS: € 410,38 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.979,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Opel Astra |
|---|---|
| Uitvoering: | Electric 54 kWh | GS | 3-FASE | SOH 95% | AFNEEMBARE TREKHAAK | NET ONDERHOUD GEHAD / DIRECT LEVERBAAR | STOEL- & STUURVERWARMING | 360° CAMERA | ORIGINEEL NL AUTO | |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 30 januari 2024 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 40.870 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 1 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 410,38 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 24.899,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | X-527-TV |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 464 kg |
| Gewicht: | 1.636 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
| Breedte: | 186 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.100 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overig
- 4 Luidspreker
- 6 Luidspreker
- Aansluiting (12V-aansluiting) in Middenconsole
- Accu 70 Ah (Type LDC)
- Achterlichten LED
- Airbag Bestuurders-/passagierskant
- Airconditioning met Interne warmtewisselaar en Vermogensweerstand (1200 W)
- Akoestische voetgangersbescherming (buitengeluid)
- Ambienteverlichting Dashboard, Meerkleurig
- Antiblokkeersysteem (ABS)
- Armleuning voor links
- Audio-navigatiesysteem Multimedia Navi Pro (10" Display)
- Audiosysteem: Radio Bi-Tuner
- Automatische airconditioning 2 zones
- Bagageruimtevloer, vast
- Banden 215/45 R18 ..V
- Bandenreparatieset
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Besturings-AV Aandrijflijn elektrisch
- Besturings-AV Codering B0E0T
- Besturings-AV Codering D6F02
- Besturings-AV Codering D6H05
- Besturings-AV Codering D6902
- Besturings-AV Codering DAR20
- Besturings-AV Codering DIB01
- Besturings-AV Codering DRG37
- Besturings-AV Codering FR900
- Besturings-AV Codering FV909
- Besturings-AV Opel
- Binnenspiegel Frameloos met Dimautomaat
- Brandstoftank met geïntegreerde Brandstoffilter
- Buitenspiegel met Parkeerfunctie/hulp achteruit inparkeren
- Bumper voor / achter Wagenkleur (Inzetstukken, Drager en Spatlap zwart)
- Carrosserie/opbouw: Overhang 506 mm
- Carrosserie: 5-deurs
- Centrale vergrendeling incl. Portiervergrendeling automatisch
- Centrale vergrendeling met Keyless Go en Reserve-sleutel
- Claxon elektro-mechanisch
- DAB-Tuner (Radio-ontvangst digitaal)
- Dakbekleding zwart
- Dynamo 120 A
- Elektrische auto
- Elektrisch Snelverwarming (Quickheat)
- Elektromotor 115 kW (cont. 62 kW)
- Elektron. stabiliteitsprogramma (ESP Bosch 9.3)
- Frequentie 433 MHz (Centrale vergrendeling)
- Frontgedeelte Kunststofuitvoering vervroegd
- Graadmeter VA66
- Handrem elektrisch
- Handsfree-installatie (Bluetooth) met Spraakbesturing
- Hoofdairbag-systeem
- Hoofdsteunen achter (3-voudig)
- Inschakelautomaat voor Rijlicht
- Interieurinrichting: Decordelen in zwart glimmend
- Isofix-houder voor Kinderzitje aan Achterbank
- Keyless Start
- Klimaatzone: Uitvoering koude Landen
- Koeler, Uitvoering: 28 dm2, Dikte 28 (vermogen verhogend)
- Koelerlamellen, regelbaar
- Koplamphoogteregeling automatisch
- Koplamp LED
- Koplamp LED Eco
- Koudemiddel R 1234 YF
- Laadkabel met Beveiligingscontactstekker (Mode 2)
- Laadkabel met Type 2-stekker (Mennekes-stekker)
- Laadsysteem On-Board oplader (11 kW)
- Landen-AV Nederland
- Lendensteun Stoel voor links, electr. verstelbaar
- Lichtmetalen velgen 7,5x18 (5-spaaks, zwart, Hoogglanzend)
- Luchtgeleidingspaneel Onderrijbeveiliging (voor)
- Metallic-/mineraaleffect-lak
- Middenarmsteun achter
- Mistlamp LED
- Modelinvoering
- Motorbasis EAM ZL
- Motorkapslot
- Multifunctioneel display met HD Touchscreen-kleurendisplay 10 Inch
- Multifunctioneel display met HD Touchscreen-kleurendisplay 10 Inch (glimmend)
- Navigatiesysteem (netwerkbaar)
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Onderrijbeveiliging Drijfwerk (Motor en Transmissie) lang
- Ondersteluitrusting (goede weg)
- Opel Connect
- Opel Connect
- Ophanging zonder Versterking
- Parkeerhulp voor en achter met Parkeersensoren aan de zijkant
- Pedalen Aluminium
- Raamsierlijsten zwart
- RDW-leges
- Remassistent
- Remschijven achter 290 mm
- Remschijven voor 304 mm
- Rijassistent-systeem Allround zichtpakket
- Rijassistent-systeem Autonome noodrem-assistent met Front collision warning en Voetgangerherkenning
- Rijassistent-systeem Botsingwaarschuwingssysteem met Remfunctie (AEBS3, Versie 3.1)
- Rijassistent-systeem Front collision warning
- Rijassistent-systeem Hill-Assist (HSA, Hill Start Assist)
- Rijassistent-systeem Pechmanagement
- Rijassistent-systeem Rijbaanassistent
- Rijassistent-systeem Rijbaanassistent (met Wegrand Controle)
- Rijassistent-systeem Snelheidsbewaking
- Rijassistent-systeem Veiligheidssysteem met automatisch Noodoproep (ERA GLONASS / eCall)
- Rijassistent-systeem Vermoeidheidsdetectiesensor
- Rijmodusschakelaar (Electric / Hybride / Sport)
- Rookvrij
- Schakeleenheid Aanhangerbedrijf
- Sluit-/startsysteem Keyless Open
- Smartphone Interface (Apple CarPlay & Android Auto)
- Smartphone Interface (Apple CarPlay & Android Auto)
- Snelladerapparaat (CCS-oplaadbus, T2)
- Stabilisator voor (Hardheid 30000 NM/wiel)
- Stoelbekleding/kussens: Stof / PVC Greta "X6"
- Stoelen voor mech. hoogteverstelbaar, incl. verstelbaar Dijbeensteun
- Stoelverwarming voor
- Stoel voor links mechan. verstelbaar, en electr. kantelverstelbaar
- Stoel voor rechts hoogteverstelbaar
- Stoel voor rechts mechan. verstelbaar
- Stoel zonder verstelbaar Zitting (Passagierszijde)
- Stofbescherming voor Portieren (normaal Atmosferisch)
- Stuurbekrachtiging elektrisch, Enkel rondsel (Low Power) V3
- Stuur verwarmbaar
- Transmissievariant voor Elektrische auto (Type: RG1L)
- Transmissie voor Elektrische auto
- USB-aansluiting (Type C, 2-voudig)
- USB-Audio-interface (Type C)
- Ventilatorsysteem: 170 Watt (Klep aerodynamisch)
- Voertuig met OBD
- Voertuig zonder Diefstalalarm
- Voertuig zonder Head-up-display
- Voertuig zonder Inductielaadstation voor Smartphone
- Voertuig zonder Koppeling
- Voertuig zonder Luchtkwaliteit-bewakingssysteem en Luchtfiltersysteem (Clear Cabin)
- Voertuig zonder Luchtverwarmingsapparaat elektrisch (Gas/Water)
- Voertuig zonder Massagestoel
- Voertuig zonder Rijassistent-systeem Dode hoek-assistent
- Voertuig zonder Rijbaanassistentie
- Voertuig zonder Schuifdak
- Voertuig zonder SCR-systeem (AdBlue-technologie)
- Voertuig zonder Start-/stopsysteem
- Voertuig zonder Trekhaak
- Voertuig zonder Weergave Elektromodus
- Voetenruimtelicht voor LED
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- Voorruit Composietglas
- Warmtepomp naar Actieradius-optimalisatie
- Warmtewerend glas achter verduisterd (Solar-Protect)
- Wielbasis 2675 mm
- Zij-airbag voor
- Zijruiten achter verduisterd
- Zijruiten geluidsisolerend
- Zonnekleppen met Spiegel (verlicht)