Opel Astra
1.5 CDTI Edition *1ste Eigenaar*Navigatie*Camera*Carplay*
Direct kopen, basisprijs: € 11.400,-
Direct kopen, basisprijs
€ 11.400,-
LEASEPRIJS: € 155,28 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.884,31 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Opel Astra |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 CDTI Edition *1ste Eigenaar*Navigatie*Camera*Carplay* |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6d |
| Bouwjaar: | 14 oktober 2020 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 120.000 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 155,28 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 11.400,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.499 cc |
| Vermogen: | 77 kw / 105 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.271 kg |
| Wielbasis: | 266 cm |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 665 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.300 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Lichtmetalen velgen 16"
- Parkeersensor voor en achter
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen
- mistlampen voor
- mistlampen voor
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Android auto
- Apple carplay
- Audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- MP3 aansluiting
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Airco
- Cruisecontrol
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen achter
- Lederen stuurwiel
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) gordijn
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag(s) window
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Isofix
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Multimedia navigatiepakket
- Ruimtebesparend reservewiel
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dab
- Niet in gerookt
- Reservewiel
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Zomerbanden