Opel Astra
1.2 GS Line *1ste Eigenaar*Leer*Navigatie*Trekhaak*Parkassist*
Direct kopen, basisprijs: € 15.800,-
Direct kopen, basisprijs
€ 15.800,-
LEASEPRIJS: € 215,22 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.611,58 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Opel Astra |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 GS Line *1ste Eigenaar*Leer*Navigatie*Trekhaak*Parkassist* |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6d |
| Bouwjaar: | 15 oktober 2021 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 33.000 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | rood |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 215,22 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 15.800,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 96 kw / 131 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.241 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 620 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.350 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Keyless entry
- LED Achterlichten
- LED Koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Parkeersensor voor en achter
- Trekhaak afneembaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Koplampen adaptief
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED High Performance
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Trekhaak
- Trekhaak
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem
- Android auto
- Apple carplay
- Audio installatie
- Audio installatie
- Audio installatie
- keyless entry/start
- MP3 aansluiting
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Radio
- Rondomzicht camera
- Spraakbediening
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- WIFI
- Interieur
- Airco met elektronische regeling
- Cruise control
- Keyless Start&Go
- Lederen bekleding
- Zwarte hemelbekleding
- 12Volt aansluiting
- Achterbank met armsteun en skiluik
- Airco
- Airco (automatisch)
- Armsteun
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Comfortstoel(en)
- Cruisecontrol
- Elektrische ramen voor en achter
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Skiluik
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) gordijn
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag(s) window
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Derde remlicht
- Dodehoek detector
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Isofix
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- LED-lichtpakket
- Multimedia navigatiepakket
- Rijassistentiepakket
- andere dakkleur
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dab
- electronic climate control
- extra getint glas achter
- full-LED koplampen
- full-LED koplampen
- hemelbekleding donker
- Kruisend verkeer detectie
- Kruisend verkeer detectie
- LED mistlampen
- lendesteun(en) verstelbaar
- Niet in gerookt
- Rijstrooksensor met correctie
- stuur leder
- stuur verwarmd
- Uitparkeer waarschuwing
- Uitparkeer waarschuwing
- Vervolgbotsing preventie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zomerbanden