Opel Astra
1.2 Automaat GS Line Climate control Adaptieve cruise control LED Voorstoelen verwarmd Stuurwiel verwarmd Achteruitrij camera 360* Sfeer verlichting Apple carplay/ Android auto
Direct kopen, basisprijs: € 21.390,-
Direct kopen, basisprijs
€ 21.390,-
LEASEPRIJS: € 293,37 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.559,96 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Opel Astra |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 Automaat GS Line Climate control Adaptieve cruise control LED Voorstoelen verwarmd Stuurwiel verwarmd Achteruitrij camera 360* Sfeer verlichting Apple carplay/ Android auto |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6d |
| Bouwjaar: | 20 juni 2023 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 57.813 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 293,37 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 21.390,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | HVZ-22-K |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 96 kw / 131 pk |
| Laadvermogen: | 609 kg |
| Gewicht: | 1.271 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
| Breedte: | 186 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.880 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 680 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- electronic climate controle
- lichtmetalen velgen 17"
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterbank met armsteun en skiluik
- achteruitrijcamera
- afwijkende dakkleur
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- armsteun voor
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- cruise control adaptief met Stop&Go
- DAB ontvanger
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen voor en achter
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- extra getint glas
- hemelbekleding donker
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- keyless entry
- keyless start
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- LED koplampen
- LED mistlampen
- lendesteunen (verstelbaar)
- multimedia-voorbereiding
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- radio
- regensensor
- rijstrooksensor met correctie
- rondomzicht camera
- sfeerverlichting
- sportstoelen
- start/stop systeem
- stuurwiel verwarmd
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- vervolgbotsing preventie
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- zij airbag(s) achter
- zij airbag(s) voor