Opel Ampera-e
Launch executive 60 kWh Navigatie Apple Carplay Android Auto Camera Parkeersensoren Cruise Control Dodehoek detectie Stoel- en stuurverwarming Leder Climate Control Lichtmetalen velgen
Direct kopen, basisprijs: € 11.290,-
Direct kopen, basisprijs
€ 11.290,-
LEASEPRIJS: € 186,08 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.258,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Opel Ampera-e |
|---|---|
| Uitvoering: | Launch executive 60 kWh Navigatie Apple Carplay Android Auto Camera Parkeersensoren Cruise Control Dodehoek detectie Stoel- en stuurverwarming Leder Climate Control Lichtmetalen velgen |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 27 november 2017 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 142.746 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 186,08 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 11.290,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | RH-719-P |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 465 kg |
| Gewicht: | 1.591 kg |
| Wielbasis: | 260 cm |
| Breedte: | 177 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.056 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Veiligheid
- parkeer assistent
- Autonomous Emergency Braking
- dodehoek detectie
- rijstrooksensor met correctie
- achteruitrij assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- verkeersbord detectie
- zij airbag(s) voor
- Exterieur
- lichtmetalen velgen 17"
- Metalliclak
- xenon koplampen
- achterruitwisser
- buitensp.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar
- chroom delen exterieur
- dakrails
- dimlichten automatisch
- keyless entry
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- regensensor
- warmtewerende voorruit
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- navigatiesysteem full map
- audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- buitentemperatuurmeter
- connected services
- multimedia-voorbereiding
- Interieur & Comfort
- cruise control
- electronic climate controle
- lederen bekleding
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- armsteun achter
- armsteun voor
- binnenspiegel automatisch dimmend
- elektrische ramen voor en achter
- lederen stuurwiel
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Overig
- oplaadmogelijkheid
- stuurwiel verwarmd