Opel ADAM
1.2 2e Eigenaar,Airco,N.A.P,Weinig km,Elekt Ramen,Recent beurt gehad,Apk tot 11-2026
Direct kopen, basisprijs: € 5.743,-
Direct kopen, basisprijs
€ 5.743,-
LEASEPRIJS: € 94,65 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.148,60 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Opel ADAM |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 2e Eigenaar,Airco,N.A.P,Weinig km,Elekt Ramen,Recent beurt gehad,Apk tot 11-2026 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 17 maart 2014 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 109.034 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 3 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 94,65 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 5.743,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 9-TLD-66 |
| Motorinhoud: | 1.229 cc |
| Vermogen: | 51 kw / 70 pk |
| Laadvermogen: | 484 kg |
| Gewicht: | 986 kg |
| Wielbasis: | 231 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.470 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Metalliclak
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- multimedia-voorbereiding
- Radio CD 3.0 met Aux-in en USB aansluiting, Bluetooth
- Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- Airconditioning
- elektrische ramen voor
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- 2e Eigenaar
- 51kw-69pk
- ADAM Package 3
- Airco
- Elektrische ramen voor
- Geldige APK
- N.A.P.
- Nederlandse Auto
- Onderhoudsboekjes
- Recent net beurt gehad
- start/stop systeem
- Stuurbekrachtiging
- Weinig KM
- Zeer Zuinig