Nissan X-Trail
1.6 DIG-T Connect 163 PK ✅ Pano ✅ 360 ✅ Trekhaak
Direct kopen, basisprijs: € 13.940,-
Direct kopen, basisprijs
€ 13.940,-
LEASEPRIJS: € 229,75 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.788,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Nissan X-Trail |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.6 DIG-T Connect 163 PK ✅ Pano ✅ 360 ✅ Trekhaak |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 31 maart 2016 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 134.852 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | blauw |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 229,75 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 13.940,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | JJ-221-S |
| Motorinhoud: | 1.618 cc |
| Vermogen: | 120 kw / 164 pk |
| Laadvermogen: | 565 kg |
| Gewicht: | 1.485 kg |
| Wielbasis: | 270 cm |
| Breedte: | 183 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.050 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- extra getint glas
- keyless entry
- lichtmetalen velgen 19"
- metaallak
- panoramadak
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- dakrails
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- regensensor
- Infotainment
- DAB ontvanger
- navigatiesysteem full map
- audioinstallatie met CD-speler
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Interieur & Comfort
- achteruitrijcamera
- airco (automatisch)
- armsteun achter
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- cruise control
- lederen stuurwiel en versnellingspook
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- rondomzicht camera
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- verkeersbord detectie
- zij airbag(s) voor
- Overig
- adaptief demping systeem
- Bandenreparatieset
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- RDW-leges
- Rookvrij
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar