Nissan QASHQAI
1.2 Visia, Airco, Bluetooth, Cruise, Radio, NAP, LM
Direct kopen, basisprijs: € 8.495,-
Direct kopen, basisprijs
€ 8.495,-
LEASEPRIJS: € 140,01 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.699,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Nissan QASHQAI |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 Visia, Airco, Bluetooth, Cruise, Radio, NAP, LM |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 25 november 2015 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 134.168 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 140,01 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 8.495,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | HK-154-H |
| Motorinhoud: | 1.197 cc |
| Vermogen: | 85 kw / 116 pk |
| Laadvermogen: | 610 kg |
| Gewicht: | 1.250 kg |
| Wielbasis: | 265 cm |
| Hoogte: | 159 cm |
| Breedte: | 181 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.860 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 675 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Lichtmetalen velgen
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Elektronisch Sper Differentieel
- LED dagrijverlichting
- Infotainment
- Radiovoorbereiding
- Audio installatie
- Audioinstallatie met cd-speler
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Radio cd speler
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Airco met elektronische regeling
- Cruisecontrol
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Armsteun
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Cruise control
- Hoofdsteunen achter
- Stuurbekrachtiging
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Dagrijverlichting
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Overige
- Bluetooth