Nissan QASHQAI
1.2 Tekna Automaat Panorama dak Lederen bekleding Stoelen electrisch verstelbaar Camera 360 Trekhaak Cruise Control Lichtmetalen velgen Trekhaak
Direct kopen, basisprijs: € 11.490,-
Direct kopen, basisprijs
€ 11.490,-
LEASEPRIJS: € 189,37 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.298,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Nissan QASHQAI |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 Tekna Automaat Panorama dak Lederen bekleding Stoelen electrisch verstelbaar Camera 360 Trekhaak Cruise Control Lichtmetalen velgen Trekhaak |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 20 januari 2016 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 106.565 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | bruin |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 189,37 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 11.490,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | HZ-431-J |
| Motorinhoud: | 1.197 cc |
| Vermogen: | 85 kw / 116 pk |
| Laadvermogen: | 620 kg |
| Gewicht: | 1.260 kg |
| Wielbasis: | 265 cm |
| Breedte: | 181 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.880 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 680 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- airco (automatisch)
- audio-navigatie full map
- Autonomous Emergency Braking
- cruise control
- dodehoek detectie
- lederen bekleding
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 19"
- metaalkleur
- panoramadak
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- chroom delen exterieur
- DAB ontvanger
- dimlichten automatisch en regensensor
- elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- extra getint glas
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- keyless entry
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel en versnellingspook
- mistlampen voor
- multimedia-voorbereiding
- parkeer assistent
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- rondomzicht camera
- trekhaak
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor