Nissan QASHQAI
+2 2.0 Tekna Pano 360Camera Cruise Inkl. Spiegels
Direct kopen, basisprijs: € 11.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 11.950,-
LEASEPRIJS: € 196,96 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.390,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Nissan QASHQAI |
|---|---|
| Uitvoering: | +2 2.0 Tekna Pano 360Camera Cruise Inkl. Spiegels |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 16 september 2013 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 137.023 km |
| Aantal zitplaatsen: | 7 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 196,96 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 11.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | X-114-GF |
| Motorinhoud: | 1.997 cc |
| Vermogen: | 104 kw / 142 pk |
| Laadvermogen: | 758 kg |
| Gewicht: | 1.350 kg |
| Wielbasis: | 277 cm |
| Breedte: | 178 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.108 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 725 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.400 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- dakrails
- dimlichten automatisch
- extra getint glas
- keyless entry
- koplampreiniging
- lichtmetalen velgen 17"
- mistlampen voor
- panoramadak
- regensensor
- xenon koplampen
- Infotainment
- audio installatie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- multimedia-voorbereiding
- navigatiesysteem full map
- Interieur & Comfort
- achteruitrijcamera
- airco (automatisch)
- binnenspiegel automatisch dimmend
- cruise control
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- lederen bekleding
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- bestuurdersairbag
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- rondomzicht camera
- zij airbag(s) voor
- Overige
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar