Nissan Primastar
2.0 dCi L1H1 Acenta Automaat – ideaal voor camperombouw!
Direct kopen, basisprijs: € 6.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 6.950,-
LEASEPRIJS: € 114,55 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.390,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Nissan Primastar |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 dCi L1H1 Acenta Automaat – ideaal voor camperombouw! |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 27 september 2013 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| Cabine: | Enkele cabine |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 160.312 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 114,55 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 6.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VF-973-S |
| Motorinhoud: | 1.996 cc |
| Vermogen: | 85 kw / 116 pk |
| Laadvermogen: | 987 kg |
| Gewicht: | 1.803 kg |
| Wielbasis: | 310 cm |
| Hoogte: | 197 cm |
| Breedte: | 190 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.790 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterdeuren met ruiten
- Achterspoiler
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Getint glas
- Lichtmetalen velgen
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- mistlampen voor
- mistlampen voor
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Audio installatie
- MP3 aansluiting
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Navigatiesysteem
- Radio cd speler
- Radiovoorbereiding
- Autotelefoon voorbereiding
- Radio-cd/mp3 speler
- Interieur
- 12Volt aansluiting
- Armsteun
- Boordcomputer
- Cruisecontrol
- Hoofdsteunen achter
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Airco
- Armsteun voor
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Houten vloer in laadruimte
- Regensensor
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Veiligheid
- Airbag passagier
- Derde remlicht
- Airbag bestuurder
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Overige
- airco automatisch
- Comfort Pack
- Reservewiel
- Ruimtebesparend reservewiel
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- stuur multifunctioneel