Nissan NV300
2.0 dCi 120pk E6 L2 3p Lease €276 p/m, Trekhaak, Airco, Navi, PDC, Cruise controle, Onderhoudshistorie aanwezig
Direct kopen, basisprijs: € 15.950,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 15.950,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 262,88 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.190,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Nissan NV300 |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 dCi 120pk E6 L2 3p Lease €276 p/m, Trekhaak, Airco, Navi, PDC, Cruise controle, Onderhoudshistorie aanwezig |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 21 mei 2021 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| Cabine: | Enkele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 97.207 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 262,88 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 15.950,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VKL-52-N |
| Motorinhoud: | 1.997 cc |
| Vermogen: | 88 kw / 120 pk |
| Laadvermogen: | 1.291 kg |
| Gewicht: | 1.759 kg |
| Wielbasis: | 350 cm |
| Hoogte: | 197 cm |
| Breedte: | 196 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.050 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Dimlichten automatisch
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- mistlampen voor
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor achter
- Trekhaak
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Radio
- Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Buitentemperatuurmeter
- Cruise control
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Houten vloer in laadruimte
- Houten vloer in laadruimte
- Lederen versnellingspook
- Regensensor
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Airbag bestuurder
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- Bluetooth
- Carrosserie-styling-pakket
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dab
- Dab
- Laadruimte-pakket
- lendesteun(en) verstelbaar
- Navigatie-pakket
- stuur multifunctioneel
- stuur multifunctioneel
- Zijwandbekleding laadruimte
- Zijwandbekleding laadruimte