Nissan Micra
1.0 IG-T Acenta *1ste Eigenaar*Navigatie*Carplay*DAB*
Direct kopen, basisprijs: € 14.800,-
Direct kopen, basisprijs
€ 14.800,-
LEASEPRIJS: € 201,59 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.446,30 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Nissan Micra |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 IG-T Acenta *1ste Eigenaar*Navigatie*Carplay*DAB* |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6d |
| Bouwjaar: | 16 december 2022 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 55.000 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | zilver |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 201,59 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 14.800,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 68 kw / 93 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.035 kg |
| Wielbasis: | 253 cm |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 595 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- LED dagrijverlichting
- Metaalkleur
- Infotainment
- Navigatiesysteem
- Android auto
- Apple carplay
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Carkit
- MP3 aansluiting
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie
- Radio
- Stuurwiel multifunctioneel
- WIFI
- Interieur
- Airco
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bagage-afdekhoes
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Cruise control
- Cruisecontrol
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Isofix
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dab
- Niet in gerookt
- stuur multifunctioneel