Nissan Leaf
N-Connecta 40 kWh Navigatie Bluetooth Cruise Control Lichtmetalen Velgen
Direct kopen, basisprijs: € 11.430,-
Direct kopen, basisprijs
€ 11.430,-
LEASEPRIJS: € 155,69 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.889,26 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Nissan Leaf |
|---|---|
| Uitvoering: | N-Connecta 40 kWh Navigatie Bluetooth Cruise Control Lichtmetalen Velgen |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 8 juli 2019 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 85.799 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 155,69 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 11.430,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | ZJ-862-T |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 515 kg |
| Gewicht: | 1.480 kg |
| Wielbasis: | 270 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.995 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- achterbank verwarmd
- airco (automatisch)
- Apple Carplay/Android Auto
- lichtmetalen velgen 17"
- metaalkleur
- navigatiesysteem full map
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrij assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- armsteun voor
- audio installatie
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- bots waarschuwing systeem
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels verwarmbaar
- chroom delen exterieur
- cruise control adaptief
- DAB ontvanger
- dimlichten automatisch
- dodehoek detectie
- elektrische ramen voor en achter
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- extra getint glas
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- keyless entry
- keyless start
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- mistlampen voor
- multimedia-voorbereiding
- oplaadmogelijkheid
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- regensensor
- rijstrooksensor met correctie
- rondomzicht camera
- stuurbekrachtiging
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- stuurwiel verwarmd
- verkeersbord detectie
- zij airbag(s) voor