Nissan Leaf
e+Tekna 62 kWh Camera Cruise Led NL Auto SOH 92% Eerste Eigenaar Perfecte Staat Vol Opties Bouwjaar 2019
Direct kopen, basisprijs: € 13.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 13.950,-
LEASEPRIJS: € 229,92 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.790,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Nissan Leaf |
|---|---|
| Uitvoering: | e+Tekna 62 kWh Camera Cruise Led NL Auto SOH 92% Eerste Eigenaar Perfecte Staat Vol Opties Bouwjaar 2019 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 27 december 2019 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 88.725 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 229,92 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 13.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | G-621-ZJ |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 484 kg |
| Gewicht: | 1.656 kg |
| Wielbasis: | 270 cm |
| Hoogte: | 154 cm |
| Breedte: | 179 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.140 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Regensensor
- Adaptieve Cruise Control
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Mistlampen voor
- Parkeersensor voor en achter
- Infotainment
- Audio installatie premium
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verwarmd
- Airco automatisch
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control adaptief
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Elektrische ramen voor en achter
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Kunstlederen/microvezel bekleding
- Stuurbekrachtiging
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuur verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- verstelbare stuurkolom
- Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- File assistent
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- 1e eigenaar
- Achteruitrij assistent
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Connected services
- Dodehoek detectie
- Dodehoekdetectie met correctie
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- LED mistlampen
- Oplaadmogelijkheid
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Rondomzicht camera
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Warmtepomp
- Zij airbag(s) voor
- ASR