Mitsubishi Space Star
1.0 Inform Navigatie Camera Airco Bluetooth Spoiler zeer lage km stand NAP
Direct kopen, basisprijs: € 5.490,-
Direct kopen, basisprijs
€ 5.490,-
LEASEPRIJS: € 90,48 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.098,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mitsubishi Space Star |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 Inform Navigatie Camera Airco Bluetooth Spoiler zeer lage km stand NAP |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 29 maart 2013 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 81.889 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 90,48 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 5.490,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 6-KFD-70 |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 52 kw / 71 pk |
| Laadvermogen: | 470 kg |
| Gewicht: | 820 kg |
| Wielbasis: | 245 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.290 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- airco
- metaalkleur
- achterbank in delen neerklapbaar
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- bestuurdersairbag
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Brake Assist System
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Camera
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- elektrische ramen voor
- elektronische remkrachtverdeling
- Groot scherm
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Navigatie
- passagiersairbag
- start/stop systeem
- stuur verstelbaar
- zij airbag(s) voor