Mitsubishi ASX
1.6 Cleartec Bright Airco,Cruise,Pdc,N.A.P,Weinig Km,Lm velgen,Nette Auto,Apk tot 12-2026
Direct kopen, basisprijs: € 10.943,-
Direct kopen, basisprijs
€ 10.943,-
LEASEPRIJS: € 180,36 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.188,60 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mitsubishi ASX |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.6 Cleartec Bright Airco,Cruise,Pdc,N.A.P,Weinig Km,Lm velgen,Nette Auto,Apk tot 12-2026 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 4 januari 2016 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 89.683 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | rood |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 180,36 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 10.943,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | HV-857-T |
| Motorinhoud: | 1.590 cc |
| Vermogen: | 86 kw / 117 pk |
| Laadvermogen: | 635 kg |
| Gewicht: | 1.235 kg |
| Wielbasis: | 267 cm |
| Breedte: | 177 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.870 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 665 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- lichtmetalen velgen 16"
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- chroom delen exterieur
- dimlichten automatisch
- keyless entry
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- regensensor
- Infotainment
- multimedia-voorbereiding
- radio-CD/MP3 speler
- Interieur & Comfort
- electronic climate controle
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen voor en achter
- stuur verstelbaar
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- 2 Sleutels
- 5 Deurs
- 5 Zitplaatsen
- 86kw-117pk
- Airco
- Armsteun Voor
- Centrale deur vergrendeling met afstandsbediening
- Climate control
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Geldige APK
- Lichtmetalen velgen 16”
- N.A.P.
- Nederlandse Auto
- Onderhoudsboekjes
- Parkeersensoren Achter
- start/stop systeem
- Weinig KM