MINI One
Mini 1.6 Salt - 75 Pk - Euro 5 - Airco -
Direct kopen, basisprijs: € 4.899,-
Direct kopen, basisprijs
€ 4.899,-
LEASEPRIJS: € 80,74 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 979,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | MINI One |
|---|---|
| Uitvoering: | Mini 1.6 Salt - 75 Pk - Euro 5 - Airco - |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 27 juli 2011 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 131.401 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 3 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 80,74 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 4.899,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | NN-873-T |
| Motorinhoud: | 1.598 cc |
| Vermogen: | 55 kw / 75 pk |
| Laadvermogen: | 475 kg |
| Gewicht: | 1.045 kg |
| Wielbasis: | 247 cm |
| Hoogte: | 141 cm |
| Breedte: | 168 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.520 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektronische remkrachtverdeling
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen
- mistlampen voor
- Infotainment
- Audio installatie
- MP3 aansluiting
- Radio / MP3 speler
- Radio cd speler
- Interieur
- 12Volt aansluiting
- Airco
- Airco
- Armsteun
- Bluetooth telefoon
- Boordcomputer
- Buitentemperatuurmeter
- Elektrische ramen
- Elektrische ramen voor
- Isofix
- Stuurbekrachtiging
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Startonderbreker
- Overige
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening