MINI One
1.5 Automaat One Pepper Matrix Led koplampen Climate Control Parkeersensoren Cruise Control Adaptive Stoelverwarming Union Jack lampen Camera
Direct kopen, basisprijs: € 19.250,-
Direct kopen, basisprijs
€ 19.250,-
LEASEPRIJS: € 264,65 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.211,48 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | MINI One |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 Automaat One Pepper Matrix Led koplampen Climate Control Parkeersensoren Cruise Control Adaptive Stoelverwarming Union Jack lampen Camera |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 15 september 2020 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 64.159 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 264,65 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 19.250,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | N-979-KZ |
| Motorinhoud: | 1.499 cc |
| Vermogen: | 75 kw / 103 pk |
| Laadvermogen: | 510 kg |
| Gewicht: | 1.195 kg |
| Wielbasis: | 257 cm |
| Breedte: | 173 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.705 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- lichtmetalen velgen 16"
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- airco (automatisch)
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- armsteun voor
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Camera
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- DAB ontvanger
- dakspoiler
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen voor en achter
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) voor
- lederen stuurwiel
- LED mistlampen
- matrix LED koplampen
- Moonwalk Grey
- multimedia-voorbereiding
- Park Assist Pack
- parkeer assistent
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- radio
- regensensor
- ruitensproeiers verwarmbaar
- sportstuur
- start/stop systeem
- stuurwiel multifunctioneel
- zij airbag(s) voor