MINI Cooper
Mini 2.0 John Works Pano ACC H/K JCW-stoelen
Direct kopen, basisprijs: € 35.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 35.900,-
LEASEPRIJS: € 591,69 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 7.180,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | MINI Cooper |
|---|---|
| Uitvoering: | Mini 2.0 John Works Pano ACC H/K JCW-stoelen |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 27 juni 2022 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 29.033 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 3 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | rood |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 591,69 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 35.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.998 cc |
| Vermogen: | 170 kw / 232 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.250 kg |
| Wielbasis: | 250 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- 03L2 Piano Black exterieur pakket
- 0402 Panoramadak
- 02HY 17 inch velgen JCW Track Spoke Black
- 02PA Slotbouten
- 03AG Achteruitrijcamera
- 05DP Parking assistent
- 07KQ John Cooper Works Trim Pakket
- 0223 Dynamic Damper Control (adaptief onderstel)
- 0313 Elektrisch inklapbare buitenspiegels
- 0322 Comfort toegang (keyless-entry)
- 0381 Dak in kleur van auto
- 0420 Extra getint glas in achterportierruiten en achterruit
- 0552 LED koplampen adaptief
- 0563 Lichtpakket
- 0785 Witte knipperlichten
- 0851 Chili Red
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Panoramadak
- Parkeer assistent
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor
- Schuif-/kanteldak
- Side-skirts
- Sportonderstel
- Infotainment
- 06CP Apple CarPlay
- 0674 Harman Kardon premium audiosysteem
- 06AE BMW TeleService
- 06AK Connected Drive Services
- 06AM Real-Time verkeersinformatie
- 06AP Remote Services
- 06FP Radio Mini Visual boost
- 06NM MINI Connected
- 06UM MINI Navigatiesysteem
- 7ED Comfort Package Plus
- 07GH Connected Navigation
- 0654 DAB Tuner
- Audio installatie premium
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Interieur
- 04FN John Cooper Works sportstoelen
- 06WB Volledig digitaal instrumentenpaneel
- 02TB Sportautomaat (schakelmogelijkheid aan stuur)
- 02XD Nappa leder stuurwiel
- 04AA Zwarte hemelbekleding
- 04BD Interieurlijsten Piano zwart
- 04NE Blow-By verwarmer
- 04UR Ambiance interieurverlichting
- 04VA MINI Driving Modes
- 7EF Driving Assistant Package Plus
- 0230 Extra pakket EU-specifiek
- 0249 Multifunctioneel stuurwiel
- 0431 Automatisch dimmende binnenspiegel
- 0450 In hoogte verstelbare passagiersstoel
- 0473 Armsteun voor
- 0493 Opbergpakket
- 0494 Elektrisch verwarmde voorstoelen
- 0534 Elektronisch geregelde airconditioning 2-zones
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Armsteun voor
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Buitentemperatuurmeter
- Cruise control
- Cruise control adaptief
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen voor
- GSE1 Stof/leder Dinamica
- Keyless start
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte hemelbekleding
- Veiligheid
- 0541 Adaptieve Cruise Control (ACC)
- 02VB Bandenspanningscontrolesysteem
- 05AS Driving Assistant pakket
- 06AC Emergency Call
- 0470 Isofix kinderstoelbevestiging
- 0521 Regensensor
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Verkeersbord detectie
- Overige
- airco automatisch
- airco automatisch
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Comfort plus-pakket
- Connected services
- Dab
- Driving Assistant Plus
- extra getint glas achter
- Half alcantara / stof bekleding
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Schokdempers automatisch instelbaar
- stuur leder
- WiFi
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking