MINI Cooper S Cabrio
2.0 - 18" - leer - H/K - HUD - BTW auto
Direct kopen, basisprijs: € 19.750,-
Direct kopen, basisprijs
€ 19.750,-
LEASEPRIJS: € 272,08 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.301,56 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | MINI Cooper S Cabrio |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 - 18" - leer - H/K - HUD - BTW auto |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 31 mei 2016 |
| Carrosserie: | Cabriolet |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 121.903 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 2 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 272,08 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 19.750,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KGK-88-B |
| Motorinhoud: | 1.998 cc |
| Vermogen: | 141 kw / 192 pk |
| Laadvermogen: | 495 kg |
| Gewicht: | 1.270 kg |
| Wielbasis: | 250 cm |
| Breedte: | 173 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.765 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Elektrisch bedienbare kap
- Getint glas
- Keyless entry
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Met garantie
- Panoramadak
- Parkeersensor achter
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Schuifdak
- Sportonderstel
- Sportvelgen
- Windscherm
- lichtmetalen velgen
- panoramadak var. transparantie
- zonwerend glas
- Infotainment
- Audio installatie
- Audio installatie premium
- Harman/Kardon
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Radio
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco automatisch
- Armsteun voor
- Automatisch dimmende binnenspiegel
- Automatische airconditioning met 2 zones
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth
- Boordcomputer
- Climate control
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- ISOFIX
- Lederen/stof bekleding
- Lederen bekleding
- Lederen interieur
- Licht en regensensor
- Middenarmsteun voor
- Middenarmsteun voor, voorzien van opbergruimte
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- USB
- Verwarmbare voorstoelen
- Voorstoelen verwarmd
- Windschot
- verstelbare stuurkolom
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Alarm
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Cruise Control
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- LED verlichting
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- 2e eigenaar
- 2e sleutel ook met afstandsbediening
- 4x elektrische bedienbare portierruiten
- 5DA Passagier airbag deaktivatie
- 12V aansluiting in kofferbak
- 12V aansluiting in middenconsole
- 12V aansluiting in middenconsole en kofferruimte
- 534 Airconditioning, automatisch
- 674 Harman/Kardon Hi-Fi systeem
- ABS, ASR, en ESP systeem
- Achterzijde rugleuning voorstoelen voorzien van opbergtassen
- Ambiente verlichtingspakket
- Anti Blokkeer Systeem
- Automatisch airconditioning
- Automatische portiervergrendeling bij wegrijden
- Automatisch geregelde airconditioning, links/rechts gescheiden
- Bandenspanningsweergavesysteem
- Beide sleutels met afstandsbediening
- Bekerhouders in middenconsole voor, en achter
- Bekerhouders voorin
- Bestuurdersairbag
- Bestuurdersstoel voorzien van verstelbare lendesteun
- Bluetooth
- Centrale portiervergrendeling, op afstand bedienbaar
- Comfort Access
- Connected services
- Dakhemel in zwart stof uitgevoerd
- Dashboardkastje met verlichting
- Diverse bestuurdersprofielen instelbaar
- Diverse LED verlichting
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Emergency Call
- Full LED dimlicht en grootlicht
- Garantie
- Gevarendriehoek en verbanddoos
- Grille met chroomelementen
- Hoofd airbag(s) voor
- In delen neerklapbare achterbankleuning
- In hoogte en diepte verstelbare stoelen
- In hoogte verstelbare passagiersstoel voor
- Inruil is bespreekbaar
- Key-less entry / key-less go
- Lederen sport stuurwiel
- LED mistlampen
- Lendensteunen verstelbaar in beide stoelen
- Met leer bekleed 3-spaaks sportstuurwiel
- Middenarmsteun voor, met opbergruimte
- Middenconsole met opbergruimte
- MINI logo projectie op de grond vanuit linker buitenspiegel bij ontgrendelen portieren
- Mistlampen in voorbumper
- Multifunctioneel, met leder bekleed stuurwiel
- Opbergvakken in portieren
- Open dak
- Parkeersensoren in de achterbumper
- Passagiersairbag
- Smart key met startknop
- Sportpakket
- Sportpedalen
- Sportstuur leder
- Spraakbediening
- Start-stop-systeem
- Uitgebreide geluidsinstallatie, met versterker
- Velours matten
- Verlicht dashboardkastje
- Wij zijn een door het RDW erkend bedrijf
- Zij airbag(s) voor
- Zithoogteverstelling rechter voorstoel
- Zomerset
- Zonder typeaanduiding