MINI Cooper Cabrio
Mini 1.5 JCW Chili Serious Business Cabrio [STOELVERWARMING, GROOT SCHERM, HARMAN/KARDON, PDC ACHTER, VOL LEDER, BLUETOOTH, CRUISE, CLIMATE, NIEUWSTAAT]
Direct kopen, basisprijs: € 14.940,-
Direct kopen, basisprijs
€ 14.940,-
LEASEPRIJS: € 246,24 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.988,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | MINI Cooper Cabrio |
|---|---|
| Uitvoering: | Mini 1.5 JCW Chili Serious Business Cabrio [STOELVERWARMING, GROOT SCHERM, HARMAN/KARDON, PDC ACHTER, VOL LEDER, BLUETOOTH, CRUISE, CLIMATE, NIEUWSTAAT] |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 17 augustus 2016 |
| Carrosserie: | Cabriolet |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 128.760 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 2 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 246,24 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 14.940,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KF-919-K |
| Motorinhoud: | 1.499 cc |
| Vermogen: | 100 kw / 136 pk |
| Laadvermogen: | 490 kg |
| Gewicht: | 1.180 kg |
| Wielbasis: | 250 cm |
| Hoogte: | 142 cm |
| Breedte: | 173 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.670 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- LED koplampen
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Elektrisch bedienbare kap
- Elektronische remkrachtverdeling
- Keyless entry
- Parkeersensor achter
- Sportonderstel
- Sportonderstel
- Voor-en achterspoiler
- Voor-en achterspoiler
- Windscherm
- Infotainment
- Navigatiesysteem
- Audio installatie premium
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Radio-cd/mp3 speler
- Interieur
- Cruise control
- Cruise control
- Cruise control
- Lederen/stof bekleding
- Lederen/stof bekleding
- Lederen bekleding
- Voorstoelen verwarmd
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstoelen
- Sportstoelen
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Overige
- airco automatisch
- airco automatisch
- Automatische airconditioning
- Elektrisch verwarmde voorstoelen
- LED koplampen
- Midnight Black metaallak
- Multifunctioneel stuurwiel
- Navigatiesysteem
- Bluetooth
- Bluetooth
- Bluetooth handsfree kit met USB audio interface
- centrale vergrendeling
- Diefstalalarmsysteem - Klasse 3
- HiFi luidsprekersysteem harman/kardon
- JCW Chili pakket
- John Cooper Works Chili Pakket
- Keyless Go (Comfort Access)
- LED mistlampen
- LED mistlampen
- LED mistlampen voor
- Met leer bekleed sportstuurwiel
- Middenarmsteun vóór met opbergruimte
- Parc Distance Control achter
- Regen- en lichtsensor
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Sportonderstel
- sportstuur leder
- sportstuur leder
- sportstuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur multifunctioneel
- stuur multifunctioneel
- Windscherm
- Wired
- Wired pakket