MINI Clubman
2.0 Cooper S Chili NL AUTO*AUTOMAAT*VOL OPTIES
Direct kopen, basisprijs: € 14.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 14.950,-
LEASEPRIJS: € 246,40 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.990,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | MINI Clubman |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 Cooper S Chili NL AUTO*AUTOMAAT*VOL OPTIES |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 22 maart 2016 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 145.720 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 6 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 246,40 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 14.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | JG-627-V |
| Motorinhoud: | 1.998 cc |
| Vermogen: | 141 kw / 192 pk |
| Laadvermogen: | 595 kg |
| Gewicht: | 1.365 kg |
| Wielbasis: | 267 cm |
| Hoogte: | 1.441 cm |
| Breedte: | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.960 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 720 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.300 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Exterieur
- Achterruitwisser
- Andere dakkleur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Chroom delen exterieur
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Getint glas
- Keyless entry
- LED koplampen
- LED koplampen adaptief
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Park Distance Control
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor en achter
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Speciale kleur
- Sportonderstel
- Sportvelgen
- Trekhaak
- Trekhaak met afneembare kogel
- Verwarmde voorruit
- Voor-en achterspoiler
- lichtmetalen velgen
- Spoiler
- zonwerend glas
- Infotainment
- Audio installatie premium
- Harman Kardon
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Radio-CD/MP3 speler
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco automatisch
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrische stoelen
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Lederen/stof bekleding
- Lederen bekleding
- Lederen interieur
- Luxe lederen bekleding
- Middenarmsteun voor
- Multimedia met bluetooth
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuur leder
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 3
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Vermoeidheids herkenning
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) voor
- LED mistlampen
- Passagiersairbag
- Schakelpaddles
- Sportstuur leder
- Zij airbag(s) voor